Ogłoszenie o partycypacjach społecznych dotyczących wprowadzenia Planu działania Urzędu Gminy Wysokie na rzecz poprawy zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami na lata 2026 — 2027.
Urząd Gminy Wysokie informuje o rozpoczęciu partycypacji społecznych dotyczących wprowadzenia Planu działania Urzędu Gminy Wysokie na rzecz poprawy zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami na lata 2026 — 2027, zgodnie z ustawą z dnia 19 lipca 2019r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2024r., poz. 1411 z późn.zm).
Cel partycypacji:
Celem jest zebranie opinii, uwag i propozycji ewentualnych zmian w przedłożonym dokumencie dotyczącym wprowadzenia Planu działania Urzędu Gminy Wysokie na rzecz poprawy zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami na lata 2026 - 2027.
Termin partycypacji:
Partycypacje będą prowadzone przez 7 dni licząc od dnia zamieszczenia niniejszego ogłoszenia na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej Urzędu tj. od dnia 4.05.2026r. do 11.05.2026r.
Formy udziału:
Opinie, uwagi lub propozycje ewentualnych zmian można zgłaszać pisemnie na adres: Urząd Gminy w Wysokiem, ul. Nowa 1, 23-145 Wysokie lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@ugwysokie.pl.
Informujemy, że partycypacje prowadzone są z uwzględnieniem potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami. Istnieje możliwość zapewnienia dostępności alternatywnej po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby. Osobą do kontaktu jest: Justyna Małek-Kuryło, tel. 84 6806206, e-mail: justyna.malek@ugwysokie.pl.
W załączeniu do niniejszego ogłoszenia wzór Planu działania Urzędu Gminy Wysokie na rzecz poprawy zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami na lata 2026 — 2027.